Fantastiskais Četrinieks / Fantastic Four
×
Fantastiskais Četrinieks / Fantastic Four (2015)
1h 40min   -   Asa sižeta
Četri jauni zinātnieki zinātniska eksperimenta rezultātā nokļūst paralēlā dimensijā un, atgriežoties no tās, katrs sevī atklāj vēl nebijušas superspējas, kuras uz visiem laikiem izmaina viņu dzīves.
Režisors: Josh Trank
Aktieri: Miles Teller, Kate Mara, Michael B. Jordan u.c.
Skatīties traileri

Aiziet skaisti / Going in Style
×
Aiziet skaisti / Going in Style (2017)
1h 36min   -   Komēdija   -  
Trīs Draugi – Vilijs, Džo un Als, kas pazīstami jau veselu mūžību, nolemj pielikt punktu rāmajai pensionāru dzīvei un sadūšojas uz neprātīgu afēru, uzzinot, ka viņu pensiju plāns ir izputējis. Tā kā rēķini jāmaksā un par mīļajiem jārūpējas, trīs večuki nolemj riskēt ar visu un aplaupīt tieši to banku, kurā pazudusi viņu nauda. Komēdijā "Aiziet skaisti" galvenās lomas atveido "Oskara" laureāti Morgans Frīmens, Maikls Keins un Alans Ārkins.
Režisors: Zach Braff
Aktieri: Michael Caine, Richie Moriarty, Josh Pais, Morgan Freeman u.c.
Skatīties traileri

Sapieris / The Hurt Locker
×
Sapieris / The Hurt Locker (2008)
2h 11min   -   Drāma
Kad elitārajā sapieru vienībā ierodas jaunais seržants Džeimss, padotos pārsteidz viņa pārgalvība, dodoties bīstamajā bumbu neitralizēšanas uzdevumā Bagdādes ielās. Džeimss rīkojas tā, it kā nāves briesmas viņu neskartu. Kad pilsēta pārvēršas haosā, biedri mēģina apvaldīt savu jauno vadītāju, un palēnām atklājas Džeimsa patiesais raksturs, kas liek vienības vīriem neatgriezeniski mainīties.
Režisores Katrīnas Bigelovas (Lūzuma punkts, K-19) jaunākā filma izpelnījusies kritiķu un skatītāju...
Režisors: Kathryn Bigelow
Aktieri: Jeremy Renner, Anthony Mackie, Brian Geraghty u.c.
Skatīties traileri

Vaiga sviedros / Pain & Gain
×
Vaiga sviedros / Pain & Gain (2013)
2h 9min   -   Asa sižeta
Reiz fitnesa trenerim apnika staigāt treniņtērpā. Viņš ir nolēmis radikāli mainīt savu likteni un kļūt bagātam. Atrada divus neveiksmīgus bodibilderus un piedāvāja viņiem plānu, kā nolaupīt viņa klientu-miljonāru. Bet ja organismā muskuļu ir vairāk kā smadzeņu, pat vislabākais plāns, nošpikots no action filmas, var nenostrādāt…
Režisors: Michael Bay
Aktieri: Rebel Wilson, Mark Wahlberg, Dwayne Johnson, Anthony Mackie, Ken Jeong, Ed Harris u.c.
Skatīties traileri

Apollo 13
×
Apollo 13 (1995)
2h 20min   -   Drāma
Patiess stāsts par kosmosa kuģa "Apollo 13" un tā apkalpes neveiksmīgo mēģinājumu izkāpt uz Mēness. "Hjūstona, mums ir problēma!" - savulaik šī no kosmosa izskanējusī frāze satrieca visu Ameriku. Kamēr misijas organizētāji astronautiem centās palīdzēt no Zemes, astronautiem, atrodoties bojātā kosmosa kuģī, bija jācīnās par savām dzīvībām arī pašiem. Filma savulaik nominēta deviņiem "Oskariem". Iegūti - divi.
Režisors: Ron Howard
Aktieri: Tom Hanks, Bill Paxton, Kevin Bacon, Gary Sinise u.c.
Skatīties traileri

Viss par Bendžaminu / All About the Benjamins
×
Viss par Bendžaminu / All About the Benjamins (2002)
1h 35min   -   Asa sižeta
Viens - profesionāls slepkava, otrs - neizdevies krāpnieks. Bet, ja pievienojam šim "kokteilim" neveiksmīgu briljantu zādzību un nozaudētu laimīgo loterijas biļeti, jums kļūs skaidrs viss par Bendžaminu.
Režisors: Kevin Bray
Aktieri: Ice Cube, Mike Epps, Tommy Flanagan u.c.
Skatīties traileri

Krāpšanas ilūzija / Now You See Me
×
Krāpšanas ilūzija / Now You See Me (2013)
1h 55min   -   Nozieguma
Populārā iluzionistu super-grupa "Četri jātnieki", ko vada harizmātiskais Maikls Atlass, ir spējīga uz jebkādu triku – pat ja tas ir bīstams un ne visai likumīgs. Aplaupīt banku citā kontinentā – viņiem tas ir nieks! Taču tādi triki nevar nepievērst likumsargu uzmanību. FIB aģents Dilans un viņa pāriniece – Interpola aģente Alma, neskatoties uz pilnīgu raksturu nesaderību, apvieno savus spēkus krāpšanu atmaskošanai. Viņi aicina palīgā arī slavenu iluzionistu atmaskotāju Tadeušu Bredliju, kurš ap...
Režisors: Louis Leterrier
Aktieri: Jesse Eisenberg, Common, Mark Ruffalo u.c.
Skatīties traileri

Ielu Advokāts / The Lincoln Lawyer
×
Ielu Advokāts / The Lincoln Lawyer (2011)
1h 58min   -   Nozieguma
Mikijs ir advokāts, kas kuļas pa dzīvi, aizstāvot sīkus noziedzniekus un izmantojot savu mašīnu kā biroju. Negaidīti Mikija dzīve mainās – viņam piedāvā aizstāvēt bagātu vīrieti, kuru apsūdz izvarošanā un slepkavības mēģinājumā. Pārliecināts par to, ka spēs labi nopelnīt, Mikijs ar prieku piekrīt vīrieti aizstāvēt, taču jau drīz vien atklāj, ka ir iesaistījies bīstamā sazvērestībā. Viņš ir spiests konstatēt, ka nauda nespēj apklusināt sirdsapziņu. Kārotās atlīdzības vietā Mikijam jācīnās par izd...
Režisors: Brad Furman
Aktieri: Matthew McConaughey, Marisa Tomei, Ryan Phillippe u.c.
Skatīties traileri

Džobss / Jobs
×
Džobss / Jobs (2013)
2h 8min   -   Biogrāfiska
Eštons Kačers biogrāfiskā drāmā atveido Silīcija ielejas leģendu Stīvu Džobsu, sniedzot jaunu ieskatu uz izšķirošajiem un personiskākajiem mirkļiem ikoniskā uzņēmēja karjerā. Filma stāsta par Džobsa nevaldāmā hipija jaunības gadiem, pirmajiem panākumiem ar uzņēmumu Apple, daudz apspriesto atlaišanu, leģendāro atgriešanos un karjeras lielākajiem triumfiem. Šis ir stāsts par vīru, kurš nolēma mainīt pasauli un to arī paveica.
Režisors: Joshua Michael Stern
Aktieri: Ashton Kutcher, Dermot Mulroney, Josh Gad u.c.
Skatīties traileri

Dusmīgie Putni / Angry Birds
×
Dusmīgie Putni / Angry Birds (2016)
1h 37min   -   Animācijas
Reiz uz kādas paradīzes salas dzīvoja putni, kas nemācēja lidot. Tāpēc viņi visi bija labi, miermīlīgi un laimīgi… Precīzāk, gandrīz visi. Uz pārējo salas iemītnieku fona depresīvais Reds, trauksmainais Čaks un neveiklais Bumba izcēlās ar savu neparedzamo uzvedību un skaitījās izstumtie. Taču, kad salā pēkšņi parādījās noslēpumainās zaļās cūkas, kam noteikti aiz ādas bija kāda cūcība, tieši Reds, Čaks un Bumba stājās viņiem pretī!
Režisors: Clay Kaytis, Fergal Reilly
Aktieri: Jason Sudeikis, Josh Gad, Danny McBride u.c.
Skatīties traileri

Džons Viks 2 / John Wick: Chapter 2
×
Džons Viks 2 / John Wick: Chapter 2 (2017)
2h 2min   -   Asa sižeta
Leģendārais algotais slepkava Džons Viks jau bija licis punktu savai nodarbei, taču ir spiests atgriezties, uzzinot par bijušā kolēģa plāniem sagrābt kontroli pār slepenu starptautisku slepkavu ģildi. Asins zvērests liek viņam doties palīgā biedram, un Džons ceļo uz Romu, kur stājas pretī pasaules zvērīgākajiem slepkavām.
Režisors: Chad Stahelski
Aktieri: Keanu Reeves, Riccardo Scamarcio, Ian McShane u.c.
Skatīties traileri

Starp Zvaigznēm / Interstellar
×
Starp Zvaigznēm / Interstellar (2014)
2h 49min   -   Piedzīvojumu
Zemes resursi nav neizsmeļami - pienācis laiks, kad mūsu dienas uz šīs planētas ir skaitītas. Vai cilvēku suga varētu turpināties kaut kur citur zvaigžņotajā izplatījumā? Lai to noskaidrotu, pētnieku komanda dodas nozīmīgākajā misijā cilvēces vēsturē - ceļojumā ārpus mūsu galaktikas robežām. Ceļotāju vidū ir arī inženieris Kūpers - divu bērnu tēvs, atraitnis, kurš augstāku mērķu vārdā gatavs upurēt savu ģimenes dzīvi.
Režisors: Christopher Nolan
Aktieri: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain u.c.
Skatīties traileri

Amerikāņu Gangsteris / American Gangster
×
Amerikāņu Gangsteris / American Gangster (2007)
2h 37min   -   Biogrāfiska
Frenks Lūkass ir mafijas bosa šoferis. Kluss cilvēks. Kad viņa boss pēkšņi nomirst, Frenks soli pa solim uzbūvē pats savu impēriju un izveido pats savu amerikāņu sapņa versiju. Viņš pārvalda narkotiku tirdzniecību, pārpludinot pilsētas ielas ar tīrāko mantu par labāko cenu. Drīz viņš pārspēj vadošos noziedzīgos sindikātus, kļūstot par ietekmīgāko cilvēku, kurš spējis saglabāt savu neatkarību un strādā vienīgi sev un savām interesēm. Drīz viņam uz pēdām nonāk policists Ričijs Roberts. Viņš savās ...
Režisors: Ridley Scott
Aktieri: Denzel Washington, Russell Crowe, Chiwetel Ejiofor u.c.
Skatīties traileri

Izbrauciens 2 / Ride Along 2
×
Izbrauciens 2 / Ride Along 2 (2016)
1h 42min   -   Asa sižeta
Bens Bārbers gatavojas precēties ar saderināto Andželu, kura ir viņa policijas partnera Džeimsa māsa. Policistus nosūta uzdevumā uz Maiami, lai izmeklētu nežēlīgā narkotiku tirgoņa Antonio Poupa nodarījumus, par kuru ir zināms, ka tas apgādā visu Maiami ar narkotikām. Viņi apvienojas ar bezkompromisu detektīvi Maju un dodas pārtraukt Poupa darbību. Spriedze palielinās, tuvojoties Bena un Andželas kāzām.
Režisors: Tim Story
Aktieri: Ice Cube, Kevin Hart, Tika Sumpter u.c.
Skatīties traileri

Smurfi: Zudušais ciemats / Smurfs: The Lost Village
×
Smurfi: Zudušais ciemats / Smurfs: The Lost Village (2017)
1h 30min   -   Piedzīvojumu
Jaunajā, pilnībā animētajā “Smurfu” sērijā mūsu varoņi atrod noslēpumainu karti un dodas briesmu pilnajā piedzīvojumā, lai meklētu zudušo ciematu. Ceļš smurfus vedīs cauri noslēpumainam mežam, kur dzīvo maģiskas būtnes, bet viņiem pa pēdām sekos ļaunais burvis Gargamelis. Smurfi pat nenojauš, ka izejot cauri visiem pārbaudījumiem, viņi atklās smurfu lielāko noslēpumu!
Režisors: Kelly Asbury
Aktieri: Demi Lovato, Rainn Wilson, Joe Manganiello u.c.
Skatīties traileri

Pusotrs Spiegs / Central Intelligence
×
Pusotrs Spiegs / Central Intelligence (2016)
1h 47min   -   Asa sižeta
No ‘sēdēšanas’ sociālajos tīklos līdz pasaules glābšanai dažkārt pietiek tikai ar vienu klikšķi. Kelvins apstiprina bijušā skolasbiedra Boba uzaicinājumu draudzēties Facebook. Kurš gan varēja nojaust, ka Bobs, kurš skolas laikā bija visu izsmiekla objekts, nu ir kļuvis par CIP aģentu, un viņam vajadzīgs palīgs globāla mēroga sazvērestības atklāšanā?
Režisors: Rawson Marshall Thurber
Aktieri: Dwayne Johnson, Kevin Hart, Danielle Nicolet u.c.
Skatīties traileri

Nejaukais Es 3 / Despicable Me 3
×
Nejaukais Es 3 / Despicable Me 3 (2017)
1h 30min   -   Piedzīvojumu
Gru un minionu komanda atgriezīsies animācijas filmā "Nejaukais es 3", jo tikai viņiem (un superslepenajai organizācijai) ir pa spēkam notvert ļaundari Baltazaru Bretu! Un ko domājies - Gru satiks savu dvīņubrāli Dru! Tas tik būs jautri!
Režisors: Kyle Balda, Pierre Coffin
Aktieri: Steve Carell, Kristen Wiig, Trey Parker u.c.
Skatīties traileri

Slepenais aģents: Cīņa pret Eskobaru / The Infiltrator
×
Slepenais aģents: Cīņa pret Eskobaru / The Infiltrator (2016)
2h 7min   -   Biogrāfiska   -  
Patiess stāsts par federālo aģentu Bobu Mazuru, kurš mēģina iefiltrēties slavenā narkobarona Pablo Eskobara kartelī. Izliekoties par biznesmeni, Bobam izdodas sadraudzēties ar Eskobara palīgu. Riskējot ar katru soli, viņš sāk virzīties augstāk un augstāk Eskobara organizācijas hierarhijā. Mazura riskantā darba rezultātā tiks apsūdzēti 85 narkobaroni, kā arī tiks slēgta viena no mafijas naudas atmazgāšanas lielākajām bankām.
Režisors: Brad Furman
Aktieri: Bryan Cranston, John Leguizamo, Diane Kruger u.c.
Skatīties traileri

Brīvības Cena / The Shawshank Redemption
×
Brīvības Cena / The Shawshank Redemption (1994)
2h 22min   -   Nozieguma
Filmas sākumā dzirdamie aplausi un izsaucieni izklausās kā sajūsminātās publikas prieks par savas komandas uzvaru kādā sporta spēlē. Bet – tā Šoušenkas cietuma ieslodzītie sagaida notiesātos, kuri turpmāk mitināsies aiz šiem mūriem. Ar ķēdēm saslēgto arestantu rindā ir arī kādas lielas bankas bijušais viceprezidents Endijs Difreins. Tiesa piespriedusi viņam cietumā pavadīt visu atlikušo mūžu divas reizes – “divus mūža ieslodzījumus”. Tāds sods par to, ka Endijs nogalinājis sievu un viņas mīļāko....
Režisors: Frank Darabont
Aktieri: Tim Robbins, Morgan Freeman, Bob Gunton u.c.
Skatīties traileri

12 gadi verdzībā / 12 Years a Slave
×
12 gadi verdzībā / 12 Years a Slave (2013)
2h 14min   -   Biogrāfiska   -  
Patiess stāsts par paverdzināta cilvēka cīņu par izdzīvošanu un brīvību. Filmas notikumi risinās Amerikas Savienotajās Valstīs laikā pirms pilsoņu kara. Ņujorkietis Solomons Nortaps (Čūitels Edžiofors) ir brīvs melnādains vīrietis, kurš ieguvis labu izglītību, viņam ir sieva un bērni. Kādudien vīrietis tiek nolaupīts un pārdots verdzībā. Nebrīvē viņš pārcieš gan nežēlīgus pāridarījumus no vergtura Edvīna Epsa (Maikls Fasbenders) puses, gan arī saskaras ar negaidītu līdzcilvēku sirsnību. Solomona...
Režisors: Steve McQueen
Aktieri: Chiwetel Ejiofor, Michael Kenneth Williams, Michael Fassbender u.c.
Skatīties traileri

1-20 21-40 41-42