Dusmīgie Putni / Angry Birds
×
Dusmīgie Putni / Angry Birds (2016)
1h 37min   -   Animācijas
Reiz uz kādas paradīzes salas dzīvoja putni, kas nemācēja lidot. Tāpēc viņi visi bija labi, miermīlīgi un laimīgi… Precīzāk, gandrīz visi. Uz pārējo salas iemītnieku fona depresīvais Reds, trauksmainais Čaks un neveiklais Bumba izcēlās ar savu neparedzamo uzvedību un skaitījās izstumtie. Taču, kad salā pēkšņi parādījās noslēpumainās zaļās cūkas, kam noteikti aiz ādas bija kāda cūcība, tieši Reds, Čaks un Bumba stājās viņiem pretī!
Režisors: Clay Kaytis, Fergal Reilly
Aktieri: Jason Sudeikis, Josh Gad, Danny McBride u.c.
Skatīties traileri

Smurfi: Zudušais ciemats / Smurfs: The Lost Village
×
Smurfi: Zudušais ciemats / Smurfs: The Lost Village (2017)
1h 30min   -   Piedzīvojumu
Jaunajā, pilnībā animētajā “Smurfu” sērijā mūsu varoņi atrod noslēpumainu karti un dodas briesmu pilnajā piedzīvojumā, lai meklētu zudušo ciematu. Ceļš smurfus vedīs cauri noslēpumainam mežam, kur dzīvo maģiskas būtnes, bet viņiem pa pēdām sekos ļaunais burvis Gargamelis. Smurfi pat nenojauš, ka izejot cauri visiem pārbaudījumiem, viņi atklās smurfu lielāko noslēpumu!
Režisors: Kelly Asbury
Aktieri: Demi Lovato, Rainn Wilson, Joe Manganiello u.c.
Skatīties traileri

Nejaukais Es 3 / Despicable Me 3
×
Nejaukais Es 3 / Despicable Me 3 (2017)
1h 30min   -   Piedzīvojumu
Gru un minionu komanda atgriezīsies animācijas filmā "Nejaukais es 3", jo tikai viņiem (un superslepenajai organizācijai) ir pa spēkam notvert ļaundari Baltazaru Bretu! Un ko domājies - Gru satiks savu dvīņubrāli Dru! Tas tik būs jautri!
Režisors: Kyle Balda, Pierre Coffin
Aktieri: Steve Carell, Kristen Wiig, Trey Parker u.c.
Skatīties traileri