Liesmas okeānā / Deepwater Horizon
×
Liesmas okeānā / Deepwater Horizon (2016)
1h 47min   -   Asa sižeta
Stāsts par neiedomājamu cilvēku varonību, pašaizliedzību un spēku izdzīvot vienā no visu laiku lielākajām katastrofām cilvēces vēsturē, kad Atlantijas okeānā aizdegās un uzsprāga viena no lielākajām naftas ieguves platformām, kā rezultātā dzīvību zaudēja neskaitāmi todien uz naftas platformas strādājošie un tika izraisīts neatgriezenisks ekoloģiskais piesārņojums okeānam. Filmas pamatā patiesi notikumu 2010.gada 20.aprīlī Meksikas līcī, Atlantijas okeānā.
Režisors: Peter Berg
Aktieri: Mark Wahlberg, Kurt Russell, Douglas M. Griffin, James DuMont, Joe Chrest, Gina Rodriguez u.c.
Skatīties traileri

Bēgšanas plāns / Escape Plan
×
Bēgšanas plāns / Escape Plan (2013)
1h 55min   -   Asa sižeta
Cietumu drošības vadošais eksperts Rejs Breslins (Stalone) tiek nepatiesi apsūdzēts slepkavībā un ieslodzīts viņa paša projektētā cietumā, kas tiek dēvēts par „Kapu”, jo ir viens no visdrošākajiem un noslēgtākajiem pasaules cietumiem. Viņa vienīgā iespēja izkļūt, ir gūt cietuma autoritātes – ieslodzītā Emīla Rotmejera (Švarcenegers) atbalstu, lai izstrādātu bēgšanas plānu... Daudzu kinomīļu sapnis ir piepildījies – asa sižeta trillerī „Bēgšanas plāns” pirmoreiz uz ekrāna galvenajās lomās apvieno...
Režisors: Mikael Håfström
Aktieri: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jim Caviezel, Vincent D`Onofrio, Vinnie Jones, Sam Neill, 50 Cent u.c.
Skatīties traileri

Cietais Rieksts / Die Hard
×
Cietais Rieksts / Die Hard (1988)
2h 12min   -   Asa sižeta
Ņujorkas policists Džons Makleins ierodas Losandželosā, lai apsveiktu bērnus Ziemassvētkos un izlīgtu ar sievu. Kamēr Makleina sieva kopā ar kolēģiem svin svētkus, biroju ēku ieņem teroristi, saņemot visus par ķīlniekiem. Viņu mērķis ir piesavināties ēkas seifā esošos 640 miljonus ASV dolāru. Makleins, būdams ietiepīgs vīrs, ķīlniekus, protams, nolemj atbrīvot pats saviem spēkiem. Tiesa, viņš ir viens, bet teroristi - divpadsmit. Tomēr Makleins nedomā padoties, jo viņš taču ir... ciets rieksts.....
Režisors: John McTiernan
Aktieri: Bruce Willis, Alan Rickman, Bonnie Bedelia, Reginald VelJohnson, Paul Gleason, William Atherton u.c.
Skatīties traileri

Džampstrīta 21 / 21 Jump Street
×
Džampstrīta 21 / 21 Jump Street (2012)
1h 50min   -   Asa sižeta
Šmits un Dženko skolā nebija tie labākie draugi, taču studijas policijas akadēmijā viņus satuvina. Nokļuvuši slepenajā vienībā `Džapmstrīta`, censoņi saņem uzdevumu iefiltrēties vidusskolā, kur notiek narkotiku tirdzniecība, un atklāt vainīgos. Izrādās, ka skolā vairs nav tik omulīgi kā pirms dažiem gadiem, un mūsdienās tur ir bīstamāk nekā pilsētas ielās.
Režisors: Phil Lord, Christopher Miller
Aktieri: Jonah Hill, Channing Tatum, Ice Cube, Brie Larson, Dave Franco, Rob Riggle u.c.
Skatīties traileri

Džampstrīta 22 / 22 Jump Street
×
Džampstrīta 22 / 22 Jump Street (2014)
1h 52min   -   Asa sižeta
Veiksmīgi tikuši galā ar savu pirmo slepeno operāciju vidusskolā, atraktīvie policisti Šmits un Dženko saņem jaunu uzdevumu - slepeni iefiltrēties starp studentiem un neitralizēt narkotiku tirgoņus universitātē. Tomēr līdz ar Dženko iekļūšanu amerikāņu futbola komandā un Šmita nokļūšanu jauno mākslinieku aprindās, puišu savstarpējās attiecības sāk mainīties. Viņiem nākas ne tikai atrast narkotiku tirgoņus, bet arī pārliecināties par to, cik īsta ir abu draudzība. Trakas ballītes, mežonīgas apšau...
Režisors: Phil Lord, Christopher Miller
Aktieri: Jonah Hill, Channing Tatum, Peter Stormare, Wyatt Russell, Amber Stevens, Jillian Bell, Ice Cube u.c.
Skatīties traileri

Džeisons Borns / Jason Bourne
×
Džeisons Borns / Jason Bourne (2016)
2h 3min   -   Asa sižeta   -  
Mets Deimons atgriežas savā slavenākajā - Džeisona Borna lomā Pola Grīngrāsa režisētajā trillerī! Pirms teju divdesmit gadiem jauns kareivis brīvprātīgi pieteicās eksperimentālā īpašo uzdevumu kaujinieku apmācības programmā. Viņam tika apsolīts, ka tā viņš atriebs sava tēva nāvi un godam kalpos dzimtenei, liekot lietā izcilo intelektu, izveicību un pielāgošanās spējas. Tie bija meli. Un jūs zināt, kas notika tālāk. Džeisonam Bornam ir laiks atgriezties.
Režisors: Paul Greengrass
Aktieri: Matt Damon, Tommy Lee Jones, Alicia Vikander, Julia Stiles, Vincent Cassel u.c.
Skatīties traileri

Logans / Logan
×
Logans / Logan (2017)
2h 17min   -   Asa sižeta   -  
Nākotne. Profesors Ksavjers un Logans ir palikuši bez X-cilvēku komandas un tikai viņi abi ir spējīgi stāties pretī varenai korporācijai, kuras plānos ir sagraut pasauli, pametot to uz pašiznīcināšanās ceļa. Laikā, kad līdz ar vecumu Logana reģenerēšanās spējas sāk izzust, bet Ksavjers cieš no atmiņas zudumiem dēļ progresējošās Alcheimera slimības, viņiem palīgā var nākt tikai Lora Kinnija - Vilknadža klona sieviešu versija.
Režisors: James Mangold
Aktieri: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen u.c.
Skatīties traileri

Tumšais tornis / The Dark Tower
×
Tumšais tornis / The Dark Tower (2017)
1h 35min   -   Asa sižeta   -  
Mūsu pasaule nebūt nav vienīgā. Kaut kur, mežonīgajiem rietumiem līdzīgā zemē, klīst pēdējais bruņinieks – strēlnieks Rolands un viņa mūžīgais ienaidnieks – Vīrs Melnā. Un kaut kur slēpjas noslēpumainais Tumšais tornis, kas satur kopā visumu. Uz spēles ir pasaules liktenis, jo Vīrs Melnā ir apņēmies sagraut Tumšo torni, un tikai Rolandam ir pa spēkam to nepieļaut.
Režisors: Nikolaj Arcel
Aktieri: Katheryn Winnick, Idris Elba, Matthew McConaughey, Jackie Earle Haley, Abbey Lee, Nicholas Hamilton u.c.
Skatīties traileri

Snaiperis / Sniper: Ultimate Kill
×
Snaiperis / Sniper: Ultimate Kill (2017)
1h 30min   -   Asa sižeta   -  
Kolumbiešu narkotiku karalis Hesus Morales slepenībā maksā kādam īpašam dienestam, kurā strādā snaiperis ar iesauku "Velns". Dzīvs nav palicis neviens ienaidnieks, tādēļ Morales aug savā varā un stiprībā, iegūstot kontroli pār aizvien vairāk ASV narkotiku kontrabandas ceļiem. DEA, baidoties no šiem draudiem, uz Kolumbiju nosūta aģentus Keitu Estradu un Brendonu Beketu. Viņu misija - nogalināt "Velnu" un atgādāt Moralesu tiesāšanai uz ASV.
Režisors: Claudio Fäh
Aktieri: Tom Berenger, Felipe Calero, Juan Sebastián Calero u.c.
Skatīties traileri

Fantastiskais Četrinieks / Fantastic Four
×
Fantastiskais Četrinieks / Fantastic Four (2015)
1h 40min   -   Asa sižeta
Četri jauni zinātnieki zinātniska eksperimenta rezultātā nokļūst paralēlā dimensijā un, atgriežoties no tās, katrs sevī atklāj vēl nebijušas superspējas, kuras uz visiem laikiem izmaina viņu dzīves.
Režisors: Josh Trank
Aktieri: Miles Teller, Kate Mara, Michael B. Jordan u.c.
Skatīties traileri

Vaiga sviedros / Pain & Gain
×
Vaiga sviedros / Pain & Gain (2013)
2h 9min   -   Asa sižeta
Reiz fitnesa trenerim apnika staigāt treniņtērpā. Viņš ir nolēmis radikāli mainīt savu likteni un kļūt bagātam. Atrada divus neveiksmīgus bodibilderus un piedāvāja viņiem plānu, kā nolaupīt viņa klientu-miljonāru. Bet ja organismā muskuļu ir vairāk kā smadzeņu, pat vislabākais plāns, nošpikots no action filmas, var nenostrādāt…
Režisors: Michael Bay
Aktieri: Rebel Wilson, Mark Wahlberg, Dwayne Johnson, Anthony Mackie, Ken Jeong, Ed Harris u.c.
Skatīties traileri

Viss par Bendžaminu / All About the Benjamins
×
Viss par Bendžaminu / All About the Benjamins (2002)
1h 35min   -   Asa sižeta
Viens - profesionāls slepkava, otrs - neizdevies krāpnieks. Bet, ja pievienojam šim "kokteilim" neveiksmīgu briljantu zādzību un nozaudētu laimīgo loterijas biļeti, jums kļūs skaidrs viss par Bendžaminu.
Režisors: Kevin Bray
Aktieri: Ice Cube, Mike Epps, Tommy Flanagan u.c.
Skatīties traileri

Džons Viks 2 / John Wick: Chapter 2
×
Džons Viks 2 / John Wick: Chapter 2 (2017)
2h 2min   -   Asa sižeta
Leģendārais algotais slepkava Džons Viks jau bija licis punktu savai nodarbei, taču ir spiests atgriezties, uzzinot par bijušā kolēģa plāniem sagrābt kontroli pār slepenu starptautisku slepkavu ģildi. Asins zvērests liek viņam doties palīgā biedram, un Džons ceļo uz Romu, kur stājas pretī pasaules zvērīgākajiem slepkavām.
Režisors: Chad Stahelski
Aktieri: Keanu Reeves, Riccardo Scamarcio, Ian McShane u.c.
Skatīties traileri

Izbrauciens 2 / Ride Along 2
×
Izbrauciens 2 / Ride Along 2 (2016)
1h 42min   -   Asa sižeta
Bens Bārbers gatavojas precēties ar saderināto Andželu, kura ir viņa policijas partnera Džeimsa māsa. Policistus nosūta uzdevumā uz Maiami, lai izmeklētu nežēlīgā narkotiku tirgoņa Antonio Poupa nodarījumus, par kuru ir zināms, ka tas apgādā visu Maiami ar narkotikām. Viņi apvienojas ar bezkompromisu detektīvi Maju un dodas pārtraukt Poupa darbību. Spriedze palielinās, tuvojoties Bena un Andželas kāzām.
Režisors: Tim Story
Aktieri: Ice Cube, Kevin Hart, Tika Sumpter u.c.
Skatīties traileri

Pusotrs Spiegs / Central Intelligence
×
Pusotrs Spiegs / Central Intelligence (2016)
1h 47min   -   Asa sižeta
No ‘sēdēšanas’ sociālajos tīklos līdz pasaules glābšanai dažkārt pietiek tikai ar vienu klikšķi. Kelvins apstiprina bijušā skolasbiedra Boba uzaicinājumu draudzēties Facebook. Kurš gan varēja nojaust, ka Bobs, kurš skolas laikā bija visu izsmiekla objekts, nu ir kļuvis par CIP aģentu, un viņam vajadzīgs palīgs globāla mēroga sazvērestības atklāšanā?
Režisors: Rawson Marshall Thurber
Aktieri: Dwayne Johnson, Kevin Hart, Danielle Nicolet u.c.
Skatīties traileri

2 Stobri / 2 Guns
×
2 Stobri / 2 Guns (2013)
1h 49min   -   Asa sižeta   -  
Oscar balvas ieguvējs Denzels Vašingtons un Marks Vālbergs ir divu konkurējošu drošības dienestu pārstāvji, kuri spiesti strādāt kopā, nezinot ka arī otrs ir aģents. Kopīgi iefiltrējušies narkokarteļa sindikātā, lai vāktu pierādījumus, viņi viens otram neuzticas. Taču tikai līdz brīdim, kad abi nolaupa bandai piederošus 50 miljonus dolāru. Kad uz pēdām ir meksikāņu mafija, jāsamierinās ar tādiem draugiem, kādi pieejami.
Režisors: Baltasar Kormákur
Aktieri: Denzel Washington, Mark Wahlberg, Paula Patton u.c.
Skatīties traileri

Pludmales patruļa / Baywatch
×
Pludmales patruļa / Baywatch (2017)
1h 56min   -   Asa sižeta
Klusā okeāna piekrastē katru dienu dežūrē pludmales patruļas komanda - viņu galvenais uzdevums ir gādāt par atpūtnieku drošību. Mičs (Dveins Džonsons) - pieredzējušākais no glābējiem kopā ar jauno kolēģi Metu (Zaks Efrons) nejauši atklāj, ka pludmales nākotne ir apdraudēta – to plāno pārņemt ietekmīga naftas kompānija.
Režisors: Seth Gordon
Aktieri: Dwayne Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario u.c.
Skatīties traileri