Viss, Viss / Everything, Everything
×
Viss, Viss / Everything, Everything (2017)
1h 36min   -   Drāma   -  
A 17 year old girl named Madeline Whittier has a rare disease that causes her to have to stay indoors 24/7 with her filtered air. Her whole life is basically books, her mom, and Carla(her nurse). One day, a moving truck pulls in next door. There she sees Olly. Olly Bright is Maddy's new neighbor. They get to know each other through emails. The more they get to know each other, the more they fall in love. Olly starts to make Maddy realize that she isn't really living. This starts the adventures o...
Režisors: Stella Meghie
Aktieri: Amandla Stenberg, Nick Robinson, Anika Noni Rose u.c.
Skatīties traileri

Liesmas okeānā / Deepwater Horizon
×
Liesmas okeānā / Deepwater Horizon (2016)
1h 47min   -   Asa sižeta
Stāsts par neiedomājamu cilvēku varonību, pašaizliedzību un spēku izdzīvot vienā no visu laiku lielākajām katastrofām cilvēces vēsturē, kad Atlantijas okeānā aizdegās un uzsprāga viena no lielākajām naftas ieguves platformām, kā rezultātā dzīvību zaudēja neskaitāmi todien uz naftas platformas strādājošie un tika izraisīts neatgriezenisks ekoloģiskais piesārņojums okeānam. Filmas pamatā patiesi notikumu 2010.gada 20.aprīlī Meksikas līcī, Atlantijas okeānā.
Režisors: Peter Berg
Aktieri: Mark Wahlberg, Kurt Russell, Douglas M. Griffin, James DuMont, Joe Chrest, Gina Rodriguez u.c.
Skatīties traileri

Apļi / Rings
×
Apļi / Rings (2017)
1h 42min   -   Drāma   -  
Šausmu filmu sērijas "Rings" turpinājums! Samara un viņas bēdīgi slavenais nolādētais video atgriežas un ierodas digitālajā pasaulē! Džūlija izmisīgi cenšas glābt savu draugu un dodas pretī nezināmajam, lai atrastu lāsta uzliesmojuma avotu. Viņas meklējumi aizved pie noslēpumainas koledžas studentu grupas un viņu profesora, kuri pēta paranormālās parādības. Viņai ir 7 dienas, lai atrastu risinājumu, un Samara šo uzdevumu sarežģī, mainot spēles noteikumus.
Režisors: F. Javier Gutiérrez
Aktieri: Matilda Anna Ingrid Lutz, Alex Roe, Johnny Galecki, Vincent D`Onofrio, Aimee Teegarden, Bonnie Morgan u.c.
Skatīties traileri

Kļūsti bagāts vai mirsti mēģinot / Get Rich or Die Tryin'
×
Kļūsti bagāts vai mirsti mēģinot / Get Rich or Die Tryin' (2005)
1h 57min   -   Biogrāfiska
Slavenā ASV repera 50 Cent filma, kas daļēji stāsta par viņa paša dzīvi vēl pirms iegūtās pasaules slavas. Filma vēsta par pilsētas narkotiku dīleri, kurš cenšas pagriezt muguru kriminālajai pasaulei, lai nodotos savai kaislībai – repa mūzikai...
Režisors: Jim Sheridan
Aktieri: 50 Cent, Joy Bryant, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Omar Benson Miller, Tory Kittles u.c.
Skatīties traileri

Piektdiena / Friday
×
Piektdiena / Friday (1995)
1h 31min   -   Drāma
Daudziem piektdiena ir vienkārši diena pirms nedēļas nogales. Taču pēc šīs piektdienas nekas vairs Džonsu ģimenes mājas apkārtnē nebūs kā agrāk, jo Kregs un viņa labākais draugs Smoukijs ir devušies izklaidēties...
Režisors: F. Gary Gray
Aktieri: Ice Cube, Chris Tucker, Nia Long, Tommy `Tiny` Lister, John Witherspoon, Anna Maria Horsford u.c.
Skatīties traileri

Lubene / Pulp Fiction
×
Lubene / Pulp Fiction (1994)
2h 34min   -   Drāma
Džūlzs Vinfīlds (Semjuels L. Džeksons) un Vinsents Vega (Džons Travolta) ir algoti slepavas, kuriem ir jāatdabū ceļasoma, kas ir nozagta viņu darba devējam, bandas bosam Marselusam Volesam (Vings Reims). Dažas dienas vēlāk Voless palūdz arī pieskatīt viņa sievu Miju (Uma Tūrmane), kamēr viņš dažas dienas nebūs pilsētā.Bačs Kūlidžs (Brūss Viliss) ir novecojis bokseris, kuram Voless ir samaksājis, lai viņš zaudē savu nākamo cīņu. Šo šķietami nesaistīto cilvēku dzīves sapinas kopā veidojot smieklīg...
Režisors: Quentin Tarantino
Aktieri: John Travolta, Uma Thurman, Samuel L. Jackson, Tim Roth, Amanda Plummer, Eric Stoltz, Bruce Willis u.c.
Skatīties traileri

Labie puiši / Goodfellas
×
Labie puiši / Goodfellas (1990)
2h 26min   -   Biogrāfiska
Stāsts par īru-itāļu amerikāni Henriju Hillu un viņa, kā mafijas locekļa ikdienas dzīvi. Balstīts uz patiesu stāstu, sižets griežas ap Henriju un diviem viņa nestabilajiem draugiem Džimmiju un Tommiju, kā viņi pakāpeniski kāpj augšup mafijas hierarhijā, sākot ar sīkiem noziegumiem un beidzot ar varmācīgām slepkavībām. Martina Skorsēzes filma 1991. gadā ieguva Oskaru par labāko otrā plāna lomu (Džo Peši), kā arī tika nominēta uz vēl 5 citiem Oskariem.
Režisors: Martin Scorsese
Aktieri: Robert De Niro, Ray Liotta, Joe Pesci, Lorraine Bracco, Paul Sorvino, Frank Sivero u.c.
Skatīties traileri

Tumsa piecdesmit nokrāsās / Fifty Shades Darker
×
Tumsa piecdesmit nokrāsās / Fifty Shades Darker (2017)
1h 58min   -   Drāma   -  
Kad Kristjens cenšas atgūt Anastasiju, meitene uzstāda virkni noteikumu, pirms dot viņam vēl vienu iespēju. Viņu savstarpējās attiecībās pamazām no jauna uzplaukst uzticēšanās, taču Kristjena pagātnes tumšie noslēpumi ieskauj mīlētājus arvien ciešākā lokā ar vienu mērķi – iznīcināt viņu cerības uz kopīgu nākotni.
Režisors: James Foley
Aktieri: Kim Basinger, Dakota Johnson, Jamie Dornan, Tyler Hoechlin, Bella Heathcote, Eric Johnson u.c.
Skatīties traileri

Logans / Logan
×
Logans / Logan (2017)
2h 17min   -   Asa sižeta   -  
Nākotne. Profesors Ksavjers un Logans ir palikuši bez X-cilvēku komandas un tikai viņi abi ir spējīgi stāties pretī varenai korporācijai, kuras plānos ir sagraut pasauli, pametot to uz pašiznīcināšanās ceļa. Laikā, kad līdz ar vecumu Logana reģenerēšanās spējas sāk izzust, bet Ksavjers cieš no atmiņas zudumiem dēļ progresējošās Alcheimera slimības, viņiem palīgā var nākt tikai Lora Kinnija - Vilknadža klona sieviešu versija.
Režisors: James Mangold
Aktieri: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen u.c.
Skatīties traileri

Snaiperis / Sniper: Ultimate Kill
×
Snaiperis / Sniper: Ultimate Kill (2017)
1h 30min   -   Asa sižeta   -  
Kolumbiešu narkotiku karalis Hesus Morales slepenībā maksā kādam īpašam dienestam, kurā strādā snaiperis ar iesauku "Velns". Dzīvs nav palicis neviens ienaidnieks, tādēļ Morales aug savā varā un stiprībā, iegūstot kontroli pār aizvien vairāk ASV narkotiku kontrabandas ceļiem. DEA, baidoties no šiem draudiem, uz Kolumbiju nosūta aģentus Keitu Estradu un Brendonu Beketu. Viņu misija - nogalināt "Velnu" un atgādāt Moralesu tiesāšanai uz ASV.
Režisors: Claudio Fäh
Aktieri: Tom Berenger, Felipe Calero, Juan Sebastián Calero u.c.
Skatīties traileri

Žogi / Fences
×
Žogi / Fences (2016)
2h 19min   -   Drāma   -  
Denzela Vašingtona režijā tapusī filma "Fences" atklāj kādas afroamerikāņu ģimenes stāstu pagājušā gadsimta 50. gados, kad rasu attiecības ASV bija īpaši saspīlētas. Filma nominēta arī kategorijā "Labākais adaptētais scenārijs", turklāt "Oskara" balvām izvirzīti arī abi filmas galveno lomu spēlētāji – Denzels Vašingtons un Viola Deivisa.
Režisors: Denzel Washington
Aktieri: Denzel Washington, Viola Davis, Stephen Henderson u.c.
Skatīties traileri

Straight Outta Compton
×
Straight Outta Compton (2015)
2h 27min   -   Biogrāfiska   -  
Filma stāsta par leģendāro repa supergrupu N.W.A. no Komptonas Kalifornijā, kura 80-to gadu beigās veica apvērsumu hiphopa žanrā un kuras dalībnieki Ice Cube, Dr. Dre un Easy-E kļuva par vienām no visu laiku ietekmīgākajām hiphopa personībām šī žanra vēsturē.
Režisors: F. Gary Gray
Aktieri: O'Shea Jackson Jr., Corey Hawkins, Jason Mitchell u.c.
Skatīties traileri

Sapieris / The Hurt Locker
×
Sapieris / The Hurt Locker (2008)
2h 11min   -   Drāma
Kad elitārajā sapieru vienībā ierodas jaunais seržants Džeimss, padotos pārsteidz viņa pārgalvība, dodoties bīstamajā bumbu neitralizēšanas uzdevumā Bagdādes ielās. Džeimss rīkojas tā, it kā nāves briesmas viņu neskartu. Kad pilsēta pārvēršas haosā, biedri mēģina apvaldīt savu jauno vadītāju, un palēnām atklājas Džeimsa patiesais raksturs, kas liek vienības vīriem neatgriezeniski mainīties.
Režisores Katrīnas Bigelovas (Lūzuma punkts, K-19) jaunākā filma izpelnījusies kritiķu un skatītāju...
Režisors: Kathryn Bigelow
Aktieri: Jeremy Renner, Anthony Mackie, Brian Geraghty u.c.
Skatīties traileri

Apollo 13
×
Apollo 13 (1995)
2h 20min   -   Drāma
Patiess stāsts par kosmosa kuģa "Apollo 13" un tā apkalpes neveiksmīgo mēģinājumu izkāpt uz Mēness. "Hjūstona, mums ir problēma!" - savulaik šī no kosmosa izskanējusī frāze satrieca visu Ameriku. Kamēr misijas organizētāji astronautiem centās palīdzēt no Zemes, astronautiem, atrodoties bojātā kosmosa kuģī, bija jācīnās par savām dzīvībām arī pašiem. Filma savulaik nominēta deviņiem "Oskariem". Iegūti - divi.
Režisors: Ron Howard
Aktieri: Tom Hanks, Bill Paxton, Kevin Bacon, Gary Sinise u.c.
Skatīties traileri

Ielu Advokāts / The Lincoln Lawyer
×
Ielu Advokāts / The Lincoln Lawyer (2011)
1h 58min   -   Nozieguma
Mikijs ir advokāts, kas kuļas pa dzīvi, aizstāvot sīkus noziedzniekus un izmantojot savu mašīnu kā biroju. Negaidīti Mikija dzīve mainās – viņam piedāvā aizstāvēt bagātu vīrieti, kuru apsūdz izvarošanā un slepkavības mēģinājumā. Pārliecināts par to, ka spēs labi nopelnīt, Mikijs ar prieku piekrīt vīrieti aizstāvēt, taču jau drīz vien atklāj, ka ir iesaistījies bīstamā sazvērestībā. Viņš ir spiests konstatēt, ka nauda nespēj apklusināt sirdsapziņu. Kārotās atlīdzības vietā Mikijam jācīnās par izd...
Režisors: Brad Furman
Aktieri: Matthew McConaughey, Marisa Tomei, Ryan Phillippe u.c.
Skatīties traileri

Džobss / Jobs
×
Džobss / Jobs (2013)
2h 8min   -   Biogrāfiska
Eštons Kačers biogrāfiskā drāmā atveido Silīcija ielejas leģendu Stīvu Džobsu, sniedzot jaunu ieskatu uz izšķirošajiem un personiskākajiem mirkļiem ikoniskā uzņēmēja karjerā. Filma stāsta par Džobsa nevaldāmā hipija jaunības gadiem, pirmajiem panākumiem ar uzņēmumu Apple, daudz apspriesto atlaišanu, leģendāro atgriešanos un karjeras lielākajiem triumfiem. Šis ir stāsts par vīru, kurš nolēma mainīt pasauli un to arī paveica.
Režisors: Joshua Michael Stern
Aktieri: Ashton Kutcher, Dermot Mulroney, Josh Gad u.c.
Skatīties traileri

Starp Zvaigznēm / Interstellar
×
Starp Zvaigznēm / Interstellar (2014)
2h 49min   -   Piedzīvojumu
Zemes resursi nav neizsmeļami - pienācis laiks, kad mūsu dienas uz šīs planētas ir skaitītas. Vai cilvēku suga varētu turpināties kaut kur citur zvaigžņotajā izplatījumā? Lai to noskaidrotu, pētnieku komanda dodas nozīmīgākajā misijā cilvēces vēsturē - ceļojumā ārpus mūsu galaktikas robežām. Ceļotāju vidū ir arī inženieris Kūpers - divu bērnu tēvs, atraitnis, kurš augstāku mērķu vārdā gatavs upurēt savu ģimenes dzīvi.
Režisors: Christopher Nolan
Aktieri: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain u.c.
Skatīties traileri

Amerikāņu Gangsteris / American Gangster
×
Amerikāņu Gangsteris / American Gangster (2007)
2h 37min   -   Biogrāfiska
Frenks Lūkass ir mafijas bosa šoferis. Kluss cilvēks. Kad viņa boss pēkšņi nomirst, Frenks soli pa solim uzbūvē pats savu impēriju un izveido pats savu amerikāņu sapņa versiju. Viņš pārvalda narkotiku tirdzniecību, pārpludinot pilsētas ielas ar tīrāko mantu par labāko cenu. Drīz viņš pārspēj vadošos noziedzīgos sindikātus, kļūstot par ietekmīgāko cilvēku, kurš spējis saglabāt savu neatkarību un strādā vienīgi sev un savām interesēm. Drīz viņam uz pēdām nonāk policists Ričijs Roberts. Viņš savās ...
Režisors: Ridley Scott
Aktieri: Denzel Washington, Russell Crowe, Chiwetel Ejiofor u.c.
Skatīties traileri

Slepenais aģents: Cīņa pret Eskobaru / The Infiltrator
×
Slepenais aģents: Cīņa pret Eskobaru / The Infiltrator (2016)
2h 7min   -   Biogrāfiska   -  
Patiess stāsts par federālo aģentu Bobu Mazuru, kurš mēģina iefiltrēties slavenā narkobarona Pablo Eskobara kartelī. Izliekoties par biznesmeni, Bobam izdodas sadraudzēties ar Eskobara palīgu. Riskējot ar katru soli, viņš sāk virzīties augstāk un augstāk Eskobara organizācijas hierarhijā. Mazura riskantā darba rezultātā tiks apsūdzēti 85 narkobaroni, kā arī tiks slēgta viena no mafijas naudas atmazgāšanas lielākajām bankām.
Režisors: Brad Furman
Aktieri: Bryan Cranston, John Leguizamo, Diane Kruger u.c.
Skatīties traileri

Brīvības Cena / The Shawshank Redemption
×
Brīvības Cena / The Shawshank Redemption (1994)
2h 22min   -   Nozieguma
Filmas sākumā dzirdamie aplausi un izsaucieni izklausās kā sajūsminātās publikas prieks par savas komandas uzvaru kādā sporta spēlē. Bet – tā Šoušenkas cietuma ieslodzītie sagaida notiesātos, kuri turpmāk mitināsies aiz šiem mūriem. Ar ķēdēm saslēgto arestantu rindā ir arī kādas lielas bankas bijušais viceprezidents Endijs Difreins. Tiesa piespriedusi viņam cietumā pavadīt visu atlikušo mūžu divas reizes – “divus mūža ieslodzījumus”. Tāds sods par to, ka Endijs nogalinājis sievu un viņas mīļāko....
Režisors: Frank Darabont
Aktieri: Tim Robbins, Morgan Freeman, Bob Gunton u.c.
Skatīties traileri

1-20 21-21