Piektdiena / Friday
×
Piektdiena / Friday (1995)
1h 31min   -   Drāma
Daudziem piektdiena ir vienkārši diena pirms nedēļas nogales. Taču pēc šīs piektdienas nekas vairs Džonsu ģimenes mājas apkārtnē nebūs kā agrāk, jo Kregs un viņa labākais draugs Smoukijs ir devušies izklaidēties...
Režisors: F. Gary Gray
Aktieri: Ice Cube, Chris Tucker, Nia Long, Tommy `Tiny` Lister, John Witherspoon, Anna Maria Horsford u.c.
Skatīties traileri

Džampstrīta 21 / 21 Jump Street
×
Džampstrīta 21 / 21 Jump Street (2012)
1h 50min   -   Asa sižeta
Šmits un Dženko skolā nebija tie labākie draugi, taču studijas policijas akadēmijā viņus satuvina. Nokļuvuši slepenajā vienībā `Džapmstrīta`, censoņi saņem uzdevumu iefiltrēties vidusskolā, kur notiek narkotiku tirdzniecība, un atklāt vainīgos. Izrādās, ka skolā vairs nav tik omulīgi kā pirms dažiem gadiem, un mūsdienās tur ir bīstamāk nekā pilsētas ielās.
Režisors: Phil Lord, Christopher Miller
Aktieri: Jonah Hill, Channing Tatum, Ice Cube, Brie Larson, Dave Franco, Rob Riggle u.c.
Skatīties traileri

Džampstrīta 22 / 22 Jump Street
×
Džampstrīta 22 / 22 Jump Street (2014)
1h 52min   -   Asa sižeta
Veiksmīgi tikuši galā ar savu pirmo slepeno operāciju vidusskolā, atraktīvie policisti Šmits un Dženko saņem jaunu uzdevumu - slepeni iefiltrēties starp studentiem un neitralizēt narkotiku tirgoņus universitātē. Tomēr līdz ar Dženko iekļūšanu amerikāņu futbola komandā un Šmita nokļūšanu jauno mākslinieku aprindās, puišu savstarpējās attiecības sāk mainīties. Viņiem nākas ne tikai atrast narkotiku tirgoņus, bet arī pārliecināties par to, cik īsta ir abu draudzība. Trakas ballītes, mežonīgas apšau...
Režisors: Phil Lord, Christopher Miller
Aktieri: Jonah Hill, Channing Tatum, Peter Stormare, Wyatt Russell, Amber Stevens, Jillian Bell, Ice Cube u.c.
Skatīties traileri

Aiziet skaisti / Going in Style
×
Aiziet skaisti / Going in Style (2017)
1h 36min   -   Komēdija   -  
Trīs Draugi – Vilijs, Džo un Als, kas pazīstami jau veselu mūžību, nolemj pielikt punktu rāmajai pensionāru dzīvei un sadūšojas uz neprātīgu afēru, uzzinot, ka viņu pensiju plāns ir izputējis. Tā kā rēķini jāmaksā un par mīļajiem jārūpējas, trīs večuki nolemj riskēt ar visu un aplaupīt tieši to banku, kurā pazudusi viņu nauda. Komēdijā "Aiziet skaisti" galvenās lomas atveido "Oskara" laureāti Morgans Frīmens, Maikls Keins un Alans Ārkins.
Režisors: Zach Braff
Aktieri: Michael Caine, Richie Moriarty, Josh Pais, Morgan Freeman u.c.
Skatīties traileri

Vaiga sviedros / Pain & Gain
×
Vaiga sviedros / Pain & Gain (2013)
2h 9min   -   Asa sižeta
Reiz fitnesa trenerim apnika staigāt treniņtērpā. Viņš ir nolēmis radikāli mainīt savu likteni un kļūt bagātam. Atrada divus neveiksmīgus bodibilderus un piedāvāja viņiem plānu, kā nolaupīt viņa klientu-miljonāru. Bet ja organismā muskuļu ir vairāk kā smadzeņu, pat vislabākais plāns, nošpikots no action filmas, var nenostrādāt…
Režisors: Michael Bay
Aktieri: Rebel Wilson, Mark Wahlberg, Dwayne Johnson, Anthony Mackie, Ken Jeong, Ed Harris u.c.
Skatīties traileri

Viss par Bendžaminu / All About the Benjamins
×
Viss par Bendžaminu / All About the Benjamins (2002)
1h 35min   -   Asa sižeta
Viens - profesionāls slepkava, otrs - neizdevies krāpnieks. Bet, ja pievienojam šim "kokteilim" neveiksmīgu briljantu zādzību un nozaudētu laimīgo loterijas biļeti, jums kļūs skaidrs viss par Bendžaminu.
Režisors: Kevin Bray
Aktieri: Ice Cube, Mike Epps, Tommy Flanagan u.c.
Skatīties traileri

Izbrauciens 2 / Ride Along 2
×
Izbrauciens 2 / Ride Along 2 (2016)
1h 42min   -   Asa sižeta
Bens Bārbers gatavojas precēties ar saderināto Andželu, kura ir viņa policijas partnera Džeimsa māsa. Policistus nosūta uzdevumā uz Maiami, lai izmeklētu nežēlīgā narkotiku tirgoņa Antonio Poupa nodarījumus, par kuru ir zināms, ka tas apgādā visu Maiami ar narkotikām. Viņi apvienojas ar bezkompromisu detektīvi Maju un dodas pārtraukt Poupa darbību. Spriedze palielinās, tuvojoties Bena un Andželas kāzām.
Režisors: Tim Story
Aktieri: Ice Cube, Kevin Hart, Tika Sumpter u.c.
Skatīties traileri

Smurfi: Zudušais ciemats / Smurfs: The Lost Village
×
Smurfi: Zudušais ciemats / Smurfs: The Lost Village (2017)
1h 30min   -   Piedzīvojumu
Jaunajā, pilnībā animētajā “Smurfu” sērijā mūsu varoņi atrod noslēpumainu karti un dodas briesmu pilnajā piedzīvojumā, lai meklētu zudušo ciematu. Ceļš smurfus vedīs cauri noslēpumainam mežam, kur dzīvo maģiskas būtnes, bet viņiem pa pēdām sekos ļaunais burvis Gargamelis. Smurfi pat nenojauš, ka izejot cauri visiem pārbaudījumiem, viņi atklās smurfu lielāko noslēpumu!
Režisors: Kelly Asbury
Aktieri: Demi Lovato, Rainn Wilson, Joe Manganiello u.c.
Skatīties traileri

Pusotrs Spiegs / Central Intelligence
×
Pusotrs Spiegs / Central Intelligence (2016)
1h 47min   -   Asa sižeta
No ‘sēdēšanas’ sociālajos tīklos līdz pasaules glābšanai dažkārt pietiek tikai ar vienu klikšķi. Kelvins apstiprina bijušā skolasbiedra Boba uzaicinājumu draudzēties Facebook. Kurš gan varēja nojaust, ka Bobs, kurš skolas laikā bija visu izsmiekla objekts, nu ir kļuvis par CIP aģentu, un viņam vajadzīgs palīgs globāla mēroga sazvērestības atklāšanā?
Režisors: Rawson Marshall Thurber
Aktieri: Dwayne Johnson, Kevin Hart, Danielle Nicolet u.c.
Skatīties traileri

2 Stobri / 2 Guns
×
2 Stobri / 2 Guns (2013)
1h 49min   -   Asa sižeta   -  
Oscar balvas ieguvējs Denzels Vašingtons un Marks Vālbergs ir divu konkurējošu drošības dienestu pārstāvji, kuri spiesti strādāt kopā, nezinot ka arī otrs ir aģents. Kopīgi iefiltrējušies narkokarteļa sindikātā, lai vāktu pierādījumus, viņi viens otram neuzticas. Taču tikai līdz brīdim, kad abi nolaupa bandai piederošus 50 miljonus dolāru. Kad uz pēdām ir meksikāņu mafija, jāsamierinās ar tādiem draugiem, kādi pieejami.
Režisors: Baltasar Kormákur
Aktieri: Denzel Washington, Mark Wahlberg, Paula Patton u.c.
Skatīties traileri

Pludmales patruļa / Baywatch
×
Pludmales patruļa / Baywatch (2017)
1h 56min   -   Asa sižeta
Klusā okeāna piekrastē katru dienu dežūrē pludmales patruļas komanda - viņu galvenais uzdevums ir gādāt par atpūtnieku drošību. Mičs (Dveins Džonsons) - pieredzējušākais no glābējiem kopā ar jauno kolēģi Metu (Zaks Efrons) nejauši atklāj, ka pludmales nākotne ir apdraudēta – to plāno pārņemt ietekmīga naftas kompānija.
Režisors: Seth Gordon
Aktieri: Dwayne Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario u.c.
Skatīties traileri