Viss, Viss / Everything, Everything
×
Viss, Viss / Everything, Everything (2017)
1h 36min   -   Drāma   -  
A 17 year old girl named Madeline Whittier has a rare disease that causes her to have to stay indoors 24/7 with her filtered air. Her whole life is basically books, her mom, and Carla(her nurse). One day, a moving truck pulls in next door. There she sees Olly. Olly Bright is Maddy's new neighbor. They get to know each other through emails. The more they get to know each other, the more they fall in love. Olly starts to make Maddy realize that she isn't really living. This starts the adventures o...
Režisors: Stella Meghie
Aktieri: Amandla Stenberg, Nick Robinson, Anika Noni Rose u.c.
Skatīties traileri

Apļi / Rings
×
Apļi / Rings (2017)
1h 42min   -   Drāma   -  
Šausmu filmu sērijas "Rings" turpinājums! Samara un viņas bēdīgi slavenais nolādētais video atgriežas un ierodas digitālajā pasaulē! Džūlija izmisīgi cenšas glābt savu draugu un dodas pretī nezināmajam, lai atrastu lāsta uzliesmojuma avotu. Viņas meklējumi aizved pie noslēpumainas koledžas studentu grupas un viņu profesora, kuri pēta paranormālās parādības. Viņai ir 7 dienas, lai atrastu risinājumu, un Samara šo uzdevumu sarežģī, mainot spēles noteikumus.
Režisors: F. Javier Gutiérrez
Aktieri: Matilda Anna Ingrid Lutz, Alex Roe, Johnny Galecki, Vincent D`Onofrio, Aimee Teegarden, Bonnie Morgan u.c.
Skatīties traileri

Džeisons Borns / Jason Bourne
×
Džeisons Borns / Jason Bourne (2016)
2h 3min   -   Asa sižeta   -  
Mets Deimons atgriežas savā slavenākajā - Džeisona Borna lomā Pola Grīngrāsa režisētajā trillerī! Pirms teju divdesmit gadiem jauns kareivis brīvprātīgi pieteicās eksperimentālā īpašo uzdevumu kaujinieku apmācības programmā. Viņam tika apsolīts, ka tā viņš atriebs sava tēva nāvi un godam kalpos dzimtenei, liekot lietā izcilo intelektu, izveicību un pielāgošanās spējas. Tie bija meli. Un jūs zināt, kas notika tālāk. Džeisonam Bornam ir laiks atgriezties.
Režisors: Paul Greengrass
Aktieri: Matt Damon, Tommy Lee Jones, Alicia Vikander, Julia Stiles, Vincent Cassel u.c.
Skatīties traileri

Tumsa piecdesmit nokrāsās / Fifty Shades Darker
×
Tumsa piecdesmit nokrāsās / Fifty Shades Darker (2017)
1h 58min   -   Drāma   -  
Kad Kristjens cenšas atgūt Anastasiju, meitene uzstāda virkni noteikumu, pirms dot viņam vēl vienu iespēju. Viņu savstarpējās attiecībās pamazām no jauna uzplaukst uzticēšanās, taču Kristjena pagātnes tumšie noslēpumi ieskauj mīlētājus arvien ciešākā lokā ar vienu mērķi – iznīcināt viņu cerības uz kopīgu nākotni.
Režisors: James Foley
Aktieri: Kim Basinger, Dakota Johnson, Jamie Dornan, Tyler Hoechlin, Bella Heathcote, Eric Johnson u.c.
Skatīties traileri

Logans / Logan
×
Logans / Logan (2017)
2h 17min   -   Asa sižeta   -  
Nākotne. Profesors Ksavjers un Logans ir palikuši bez X-cilvēku komandas un tikai viņi abi ir spējīgi stāties pretī varenai korporācijai, kuras plānos ir sagraut pasauli, pametot to uz pašiznīcināšanās ceļa. Laikā, kad līdz ar vecumu Logana reģenerēšanās spējas sāk izzust, bet Ksavjers cieš no atmiņas zudumiem dēļ progresējošās Alcheimera slimības, viņiem palīgā var nākt tikai Lora Kinnija - Vilknadža klona sieviešu versija.
Režisors: James Mangold
Aktieri: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen u.c.
Skatīties traileri

Tumšais tornis / The Dark Tower
×
Tumšais tornis / The Dark Tower (2017)
1h 35min   -   Asa sižeta   -  
Mūsu pasaule nebūt nav vienīgā. Kaut kur, mežonīgajiem rietumiem līdzīgā zemē, klīst pēdējais bruņinieks – strēlnieks Rolands un viņa mūžīgais ienaidnieks – Vīrs Melnā. Un kaut kur slēpjas noslēpumainais Tumšais tornis, kas satur kopā visumu. Uz spēles ir pasaules liktenis, jo Vīrs Melnā ir apņēmies sagraut Tumšo torni, un tikai Rolandam ir pa spēkam to nepieļaut.
Režisors: Nikolaj Arcel
Aktieri: Katheryn Winnick, Idris Elba, Matthew McConaughey, Jackie Earle Haley, Abbey Lee, Nicholas Hamilton u.c.
Skatīties traileri

Dzīvība / Life
×
Dzīvība / Life (2017)
1h 44min   -   Šausmu   -  
Starptautiskās kosmosa stacijas sešu cilvēku komanda nāk klajā ar vienu no nozīmīgākajiem atklājumiem cilvēces vēsturē - pirmo neapstrīdamo pierādījumu par dzīvību uz Marsa. Taču pētījumu gaita un metodes izraisa neplānotas sekas, jo dzīvības forma izrādās saprātīgāka nekā kāds būtu varējis iedomāties.
Režisors: Daniel Espinosa
Aktieri: Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson, Ryan Reynolds u.c.
Skatīties traileri

Snaiperis / Sniper: Ultimate Kill
×
Snaiperis / Sniper: Ultimate Kill (2017)
1h 30min   -   Asa sižeta   -  
Kolumbiešu narkotiku karalis Hesus Morales slepenībā maksā kādam īpašam dienestam, kurā strādā snaiperis ar iesauku "Velns". Dzīvs nav palicis neviens ienaidnieks, tādēļ Morales aug savā varā un stiprībā, iegūstot kontroli pār aizvien vairāk ASV narkotiku kontrabandas ceļiem. DEA, baidoties no šiem draudiem, uz Kolumbiju nosūta aģentus Keitu Estradu un Brendonu Beketu. Viņu misija - nogalināt "Velnu" un atgādāt Moralesu tiesāšanai uz ASV.
Režisors: Claudio Fäh
Aktieri: Tom Berenger, Felipe Calero, Juan Sebastián Calero u.c.
Skatīties traileri

Žogi / Fences
×
Žogi / Fences (2016)
2h 19min   -   Drāma   -  
Denzela Vašingtona režijā tapusī filma "Fences" atklāj kādas afroamerikāņu ģimenes stāstu pagājušā gadsimta 50. gados, kad rasu attiecības ASV bija īpaši saspīlētas. Filma nominēta arī kategorijā "Labākais adaptētais scenārijs", turklāt "Oskara" balvām izvirzīti arī abi filmas galveno lomu spēlētāji – Denzels Vašingtons un Viola Deivisa.
Režisors: Denzel Washington
Aktieri: Denzel Washington, Viola Davis, Stephen Henderson u.c.
Skatīties traileri

Straight Outta Compton
×
Straight Outta Compton (2015)
2h 27min   -   Biogrāfiska   -  
Filma stāsta par leģendāro repa supergrupu N.W.A. no Komptonas Kalifornijā, kura 80-to gadu beigās veica apvērsumu hiphopa žanrā un kuras dalībnieki Ice Cube, Dr. Dre un Easy-E kļuva par vienām no visu laiku ietekmīgākajām hiphopa personībām šī žanra vēsturē.
Režisors: F. Gary Gray
Aktieri: O'Shea Jackson Jr., Corey Hawkins, Jason Mitchell u.c.
Skatīties traileri

Aiziet skaisti / Going in Style
×
Aiziet skaisti / Going in Style (2017)
1h 36min   -   Komēdija   -  
Trīs Draugi – Vilijs, Džo un Als, kas pazīstami jau veselu mūžību, nolemj pielikt punktu rāmajai pensionāru dzīvei un sadūšojas uz neprātīgu afēru, uzzinot, ka viņu pensiju plāns ir izputējis. Tā kā rēķini jāmaksā un par mīļajiem jārūpējas, trīs večuki nolemj riskēt ar visu un aplaupīt tieši to banku, kurā pazudusi viņu nauda. Komēdijā "Aiziet skaisti" galvenās lomas atveido "Oskara" laureāti Morgans Frīmens, Maikls Keins un Alans Ārkins.
Režisors: Zach Braff
Aktieri: Michael Caine, Richie Moriarty, Josh Pais, Morgan Freeman u.c.
Skatīties traileri

12 gadi verdzībā / 12 Years a Slave
×
12 gadi verdzībā / 12 Years a Slave (2013)
2h 14min   -   Biogrāfiska   -  
Patiess stāsts par paverdzināta cilvēka cīņu par izdzīvošanu un brīvību. Filmas notikumi risinās Amerikas Savienotajās Valstīs laikā pirms pilsoņu kara. Ņujorkietis Solomons Nortaps (Čūitels Edžiofors) ir brīvs melnādains vīrietis, kurš ieguvis labu izglītību, viņam ir sieva un bērni. Kādudien vīrietis tiek nolaupīts un pārdots verdzībā. Nebrīvē viņš pārcieš gan nežēlīgus pāridarījumus no vergtura Edvīna Epsa (Maikls Fasbenders) puses, gan arī saskaras ar negaidītu līdzcilvēku sirsnību. Solomona...
Režisors: Steve McQueen
Aktieri: Chiwetel Ejiofor, Michael Kenneth Williams, Michael Fassbender u.c.
Skatīties traileri

2 Stobri / 2 Guns
×
2 Stobri / 2 Guns (2013)
1h 49min   -   Asa sižeta   -  
Oscar balvas ieguvējs Denzels Vašingtons un Marks Vālbergs ir divu konkurējošu drošības dienestu pārstāvji, kuri spiesti strādāt kopā, nezinot ka arī otrs ir aģents. Kopīgi iefiltrējušies narkokarteļa sindikātā, lai vāktu pierādījumus, viņi viens otram neuzticas. Taču tikai līdz brīdim, kad abi nolaupa bandai piederošus 50 miljonus dolāru. Kad uz pēdām ir meksikāņu mafija, jāsamierinās ar tādiem draugiem, kādi pieejami.
Režisors: Baltasar Kormákur
Aktieri: Denzel Washington, Mark Wahlberg, Paula Patton u.c.
Skatīties traileri