Tumšais tornis / The Dark Tower
×
Tumšais tornis / The Dark Tower (2017)
1h 35min   -   Asa sižeta   -  
Mūsu pasaule nebūt nav vienīgā. Kaut kur, mežonīgajiem rietumiem līdzīgā zemē, klīst pēdējais bruņinieks – strēlnieks Rolands un viņa mūžīgais ienaidnieks – Vīrs Melnā. Un kaut kur slēpjas noslēpumainais Tumšais tornis, kas satur kopā visumu. Uz spēles ir pasaules liktenis, jo Vīrs Melnā ir apņēmies sagraut Tumšo torni, un tikai Rolandam ir pa spēkam to nepieļaut.
Režisors: Nikolaj Arcel
Aktieri: Katheryn Winnick, Idris Elba, Matthew McConaughey, Jackie Earle Haley, Abbey Lee, Nicholas Hamilton u.c.
Skatīties traileri

Fantastiskais Četrinieks / Fantastic Four
×
Fantastiskais Četrinieks / Fantastic Four (2015)
1h 40min   -   Asa sižeta
Četri jauni zinātnieki zinātniska eksperimenta rezultātā nokļūst paralēlā dimensijā un, atgriežoties no tās, katrs sevī atklāj vēl nebijušas superspējas, kuras uz visiem laikiem izmaina viņu dzīves.
Režisors: Josh Trank
Aktieri: Miles Teller, Kate Mara, Michael B. Jordan u.c.
Skatīties traileri

Apollo 13
×
Apollo 13 (1995)
2h 20min   -   Drāma
Patiess stāsts par kosmosa kuģa "Apollo 13" un tā apkalpes neveiksmīgo mēģinājumu izkāpt uz Mēness. "Hjūstona, mums ir problēma!" - savulaik šī no kosmosa izskanējusī frāze satrieca visu Ameriku. Kamēr misijas organizētāji astronautiem centās palīdzēt no Zemes, astronautiem, atrodoties bojātā kosmosa kuģī, bija jācīnās par savām dzīvībām arī pašiem. Filma savulaik nominēta deviņiem "Oskariem". Iegūti - divi.
Režisors: Ron Howard
Aktieri: Tom Hanks, Bill Paxton, Kevin Bacon, Gary Sinise u.c.
Skatīties traileri

Starp Zvaigznēm / Interstellar
×
Starp Zvaigznēm / Interstellar (2014)
2h 49min   -   Piedzīvojumu
Zemes resursi nav neizsmeļami - pienācis laiks, kad mūsu dienas uz šīs planētas ir skaitītas. Vai cilvēku suga varētu turpināties kaut kur citur zvaigžņotajā izplatījumā? Lai to noskaidrotu, pētnieku komanda dodas nozīmīgākajā misijā cilvēces vēsturē - ceļojumā ārpus mūsu galaktikas robežām. Ceļotāju vidū ir arī inženieris Kūpers - divu bērnu tēvs, atraitnis, kurš augstāku mērķu vārdā gatavs upurēt savu ģimenes dzīvi.
Režisors: Christopher Nolan
Aktieri: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain u.c.
Skatīties traileri

Smurfi: Zudušais ciemats / Smurfs: The Lost Village
×
Smurfi: Zudušais ciemats / Smurfs: The Lost Village (2017)
1h 30min   -   Piedzīvojumu
Jaunajā, pilnībā animētajā “Smurfu” sērijā mūsu varoņi atrod noslēpumainu karti un dodas briesmu pilnajā piedzīvojumā, lai meklētu zudušo ciematu. Ceļš smurfus vedīs cauri noslēpumainam mežam, kur dzīvo maģiskas būtnes, bet viņiem pa pēdām sekos ļaunais burvis Gargamelis. Smurfi pat nenojauš, ka izejot cauri visiem pārbaudījumiem, viņi atklās smurfu lielāko noslēpumu!
Režisors: Kelly Asbury
Aktieri: Demi Lovato, Rainn Wilson, Joe Manganiello u.c.
Skatīties traileri

Nejaukais Es 3 / Despicable Me 3
×
Nejaukais Es 3 / Despicable Me 3 (2017)
1h 30min   -   Piedzīvojumu
Gru un minionu komanda atgriezīsies animācijas filmā "Nejaukais es 3", jo tikai viņiem (un superslepenajai organizācijai) ir pa spēkam notvert ļaundari Baltazaru Bretu! Un ko domājies - Gru satiks savu dvīņubrāli Dru! Tas tik būs jautri!
Režisors: Kyle Balda, Pierre Coffin
Aktieri: Steve Carell, Kristen Wiig, Trey Parker u.c.
Skatīties traileri