Zāģis 4 / Saw IV
×
Zāģis 4 / Saw IV (2007)
1h 33min   -   Mistērija
Džigsovs un viņa mācekle Amanda ir miruši. Uzzinot par detektīves Kerijas nāvi, FIB aģenti ierodas nozieguma vietā, lai palīdzētu pieredzējušajam detektīvam Hofmanam un viņa kolēģiem tikt galā ar lamatām, ko Džigsovs aiz sevis atstājis. Taču pavisam drīz ātrās reaģēšanas vienības aģenti nokļūst maniaka nāvējošajā spēlē. Tagad viņiem ir tikai 90 minūtes, lai izvairītos no visbaisākajām lamatām. Pretējā gadījumā viņus gaida briesmīga nāve...
Režisors: Darren Lynn Bousman
Aktieri: Tobin Bell, Scott Patterson, Louis Ferreira, Costas Mandylor, Betsy Russell, Lyriq Bent u.c.
Skatīties traileri

Apļi / Rings
×
Apļi / Rings (2017)
1h 42min   -   Drāma   -  
Šausmu filmu sērijas "Rings" turpinājums! Samara un viņas bēdīgi slavenais nolādētais video atgriežas un ierodas digitālajā pasaulē! Džūlija izmisīgi cenšas glābt savu draugu un dodas pretī nezināmajam, lai atrastu lāsta uzliesmojuma avotu. Viņas meklējumi aizved pie noslēpumainas koledžas studentu grupas un viņu profesora, kuri pēta paranormālās parādības. Viņai ir 7 dienas, lai atrastu risinājumu, un Samara šo uzdevumu sarežģī, mainot spēles noteikumus.
Režisors: F. Javier Gutiérrez
Aktieri: Matilda Anna Ingrid Lutz, Alex Roe, Johnny Galecki, Vincent D`Onofrio, Aimee Teegarden, Bonnie Morgan u.c.
Skatīties traileri

Dzīvība / Life
×
Dzīvība / Life (2017)
1h 44min   -   Šausmu   -  
Starptautiskās kosmosa stacijas sešu cilvēku komanda nāk klajā ar vienu no nozīmīgākajiem atklājumiem cilvēces vēsturē - pirmo neapstrīdamo pierādījumu par dzīvību uz Marsa. Taču pētījumu gaita un metodes izraisa neplānotas sekas, jo dzīvības forma izrādās saprātīgāka nekā kāds būtu varējis iedomāties.
Režisors: Daniel Espinosa
Aktieri: Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson, Ryan Reynolds u.c.
Skatīties traileri