Logans / Logan
×
Logans / Logan (2017)
2h 17min   -   Asa sižeta   -  
Nākotne. Profesors Ksavjers un Logans ir palikuši bez X-cilvēku komandas un tikai viņi abi ir spējīgi stāties pretī varenai korporācijai, kuras plānos ir sagraut pasauli, pametot to uz pašiznīcināšanās ceļa. Laikā, kad līdz ar vecumu Logana reģenerēšanās spējas sāk izzust, bet Ksavjers cieš no atmiņas zudumiem dēļ progresējošās Alcheimera slimības, viņiem palīgā var nākt tikai Lora Kinnija - Vilknadža klona sieviešu versija.
Režisors: James Mangold
Aktieri: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen u.c.
Skatīties traileri

Dzīvība / Life
×
Dzīvība / Life (2017)
1h 44min   -   Šausmu   -  
Starptautiskās kosmosa stacijas sešu cilvēku komanda nāk klajā ar vienu no nozīmīgākajiem atklājumiem cilvēces vēsturē - pirmo neapstrīdamo pierādījumu par dzīvību uz Marsa. Taču pētījumu gaita un metodes izraisa neplānotas sekas, jo dzīvības forma izrādās saprātīgāka nekā kāds būtu varējis iedomāties.
Režisors: Daniel Espinosa
Aktieri: Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson, Ryan Reynolds u.c.
Skatīties traileri

Fantastiskais Četrinieks / Fantastic Four
×
Fantastiskais Četrinieks / Fantastic Four (2015)
1h 40min   -   Asa sižeta
Četri jauni zinātnieki zinātniska eksperimenta rezultātā nokļūst paralēlā dimensijā un, atgriežoties no tās, katrs sevī atklāj vēl nebijušas superspējas, kuras uz visiem laikiem izmaina viņu dzīves.
Režisors: Josh Trank
Aktieri: Miles Teller, Kate Mara, Michael B. Jordan u.c.
Skatīties traileri

Starp Zvaigznēm / Interstellar
×
Starp Zvaigznēm / Interstellar (2014)
2h 49min   -   Piedzīvojumu
Zemes resursi nav neizsmeļami - pienācis laiks, kad mūsu dienas uz šīs planētas ir skaitītas. Vai cilvēku suga varētu turpināties kaut kur citur zvaigžņotajā izplatījumā? Lai to noskaidrotu, pētnieku komanda dodas nozīmīgākajā misijā cilvēces vēsturē - ceļojumā ārpus mūsu galaktikas robežām. Ceļotāju vidū ir arī inženieris Kūpers - divu bērnu tēvs, atraitnis, kurš augstāku mērķu vārdā gatavs upurēt savu ģimenes dzīvi.
Režisors: Christopher Nolan
Aktieri: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain u.c.
Skatīties traileri