Liesmas okeānā / Deepwater Horizon
×
Liesmas okeānā / Deepwater Horizon (2016)
1h 47min   -   Asa sižeta
Stāsts par neiedomājamu cilvēku varonību, pašaizliedzību un spēku izdzīvot vienā no visu laiku lielākajām katastrofām cilvēces vēsturē, kad Atlantijas okeānā aizdegās un uzsprāga viena no lielākajām naftas ieguves platformām, kā rezultātā dzīvību zaudēja neskaitāmi todien uz naftas platformas strādājošie un tika izraisīts neatgriezenisks ekoloģiskais piesārņojums okeānam. Filmas pamatā patiesi notikumu 2010.gada 20.aprīlī Meksikas līcī, Atlantijas okeānā.
Režisors: Peter Berg
Aktieri: Mark Wahlberg, Kurt Russell, Douglas M. Griffin, James DuMont, Joe Chrest, Gina Rodriguez u.c.
Skatīties traileri

Cietais Rieksts / Die Hard
×
Cietais Rieksts / Die Hard (1988)
2h 12min   -   Asa sižeta
Ņujorkas policists Džons Makleins ierodas Losandželosā, lai apsveiktu bērnus Ziemassvētkos un izlīgtu ar sievu. Kamēr Makleina sieva kopā ar kolēģiem svin svētkus, biroju ēku ieņem teroristi, saņemot visus par ķīlniekiem. Viņu mērķis ir piesavināties ēkas seifā esošos 640 miljonus ASV dolāru. Makleins, būdams ietiepīgs vīrs, ķīlniekus, protams, nolemj atbrīvot pats saviem spēkiem. Tiesa, viņš ir viens, bet teroristi - divpadsmit. Tomēr Makleins nedomā padoties, jo viņš taču ir... ciets rieksts.....
Režisors: John McTiernan
Aktieri: Bruce Willis, Alan Rickman, Bonnie Bedelia, Reginald VelJohnson, Paul Gleason, William Atherton u.c.
Skatīties traileri

Džeisons Borns / Jason Bourne
×
Džeisons Borns / Jason Bourne (2016)
2h 3min   -   Asa sižeta   -  
Mets Deimons atgriežas savā slavenākajā - Džeisona Borna lomā Pola Grīngrāsa režisētajā trillerī! Pirms teju divdesmit gadiem jauns kareivis brīvprātīgi pieteicās eksperimentālā īpašo uzdevumu kaujinieku apmācības programmā. Viņam tika apsolīts, ka tā viņš atriebs sava tēva nāvi un godam kalpos dzimtenei, liekot lietā izcilo intelektu, izveicību un pielāgošanās spējas. Tie bija meli. Un jūs zināt, kas notika tālāk. Džeisonam Bornam ir laiks atgriezties.
Režisors: Paul Greengrass
Aktieri: Matt Damon, Tommy Lee Jones, Alicia Vikander, Julia Stiles, Vincent Cassel u.c.
Skatīties traileri

Dzīvība / Life
×
Dzīvība / Life (2017)
1h 44min   -   Šausmu   -  
Starptautiskās kosmosa stacijas sešu cilvēku komanda nāk klajā ar vienu no nozīmīgākajiem atklājumiem cilvēces vēsturē - pirmo neapstrīdamo pierādījumu par dzīvību uz Marsa. Taču pētījumu gaita un metodes izraisa neplānotas sekas, jo dzīvības forma izrādās saprātīgāka nekā kāds būtu varējis iedomāties.
Režisors: Daniel Espinosa
Aktieri: Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson, Ryan Reynolds u.c.
Skatīties traileri

Snaiperis / Sniper: Ultimate Kill
×
Snaiperis / Sniper: Ultimate Kill (2017)
1h 30min   -   Asa sižeta   -  
Kolumbiešu narkotiku karalis Hesus Morales slepenībā maksā kādam īpašam dienestam, kurā strādā snaiperis ar iesauku "Velns". Dzīvs nav palicis neviens ienaidnieks, tādēļ Morales aug savā varā un stiprībā, iegūstot kontroli pār aizvien vairāk ASV narkotiku kontrabandas ceļiem. DEA, baidoties no šiem draudiem, uz Kolumbiju nosūta aģentus Keitu Estradu un Brendonu Beketu. Viņu misija - nogalināt "Velnu" un atgādāt Moralesu tiesāšanai uz ASV.
Režisors: Claudio Fäh
Aktieri: Tom Berenger, Felipe Calero, Juan Sebastián Calero u.c.
Skatīties traileri

Sapieris / The Hurt Locker
×
Sapieris / The Hurt Locker (2008)
2h 11min   -   Drāma
Kad elitārajā sapieru vienībā ierodas jaunais seržants Džeimss, padotos pārsteidz viņa pārgalvība, dodoties bīstamajā bumbu neitralizēšanas uzdevumā Bagdādes ielās. Džeimss rīkojas tā, it kā nāves briesmas viņu neskartu. Kad pilsēta pārvēršas haosā, biedri mēģina apvaldīt savu jauno vadītāju, un palēnām atklājas Džeimsa patiesais raksturs, kas liek vienības vīriem neatgriezeniski mainīties.
Režisores Katrīnas Bigelovas (Lūzuma punkts, K-19) jaunākā filma izpelnījusies kritiķu un skatītāju...
Režisors: Kathryn Bigelow
Aktieri: Jeremy Renner, Anthony Mackie, Brian Geraghty u.c.
Skatīties traileri

Krāpšanas ilūzija / Now You See Me
×
Krāpšanas ilūzija / Now You See Me (2013)
1h 55min   -   Nozieguma
Populārā iluzionistu super-grupa "Četri jātnieki", ko vada harizmātiskais Maikls Atlass, ir spējīga uz jebkādu triku – pat ja tas ir bīstams un ne visai likumīgs. Aplaupīt banku citā kontinentā – viņiem tas ir nieks! Taču tādi triki nevar nepievērst likumsargu uzmanību. FIB aģents Dilans un viņa pāriniece – Interpola aģente Alma, neskatoties uz pilnīgu raksturu nesaderību, apvieno savus spēkus krāpšanu atmaskošanai. Viņi aicina palīgā arī slavenu iluzionistu atmaskotāju Tadeušu Bredliju, kurš ap...
Režisors: Louis Leterrier
Aktieri: Jesse Eisenberg, Common, Mark Ruffalo u.c.
Skatīties traileri

Ielu Advokāts / The Lincoln Lawyer
×
Ielu Advokāts / The Lincoln Lawyer (2011)
1h 58min   -   Nozieguma
Mikijs ir advokāts, kas kuļas pa dzīvi, aizstāvot sīkus noziedzniekus un izmantojot savu mašīnu kā biroju. Negaidīti Mikija dzīve mainās – viņam piedāvā aizstāvēt bagātu vīrieti, kuru apsūdz izvarošanā un slepkavības mēģinājumā. Pārliecināts par to, ka spēs labi nopelnīt, Mikijs ar prieku piekrīt vīrieti aizstāvēt, taču jau drīz vien atklāj, ka ir iesaistījies bīstamā sazvērestībā. Viņš ir spiests konstatēt, ka nauda nespēj apklusināt sirdsapziņu. Kārotās atlīdzības vietā Mikijam jācīnās par izd...
Režisors: Brad Furman
Aktieri: Matthew McConaughey, Marisa Tomei, Ryan Phillippe u.c.
Skatīties traileri

Džons Viks 2 / John Wick: Chapter 2
×
Džons Viks 2 / John Wick: Chapter 2 (2017)
2h 2min   -   Asa sižeta
Leģendārais algotais slepkava Džons Viks jau bija licis punktu savai nodarbei, taču ir spiests atgriezties, uzzinot par bijušā kolēģa plāniem sagrābt kontroli pār slepenu starptautisku slepkavu ģildi. Asins zvērests liek viņam doties palīgā biedram, un Džons ceļo uz Romu, kur stājas pretī pasaules zvērīgākajiem slepkavām.
Režisors: Chad Stahelski
Aktieri: Keanu Reeves, Riccardo Scamarcio, Ian McShane u.c.
Skatīties traileri